Rejestrator On-Line

 

Giełda kooperacji – Lubuskie 2024 to największe w regionie wydarzenie gospodarcze, które gromadzić będzie aktywnych przedsiębiorców oraz IOB, jak również decydentów regionalnych oraz przedstawicieli świata nauki w jednym miejscu i czasie. To miejsce sprzyjające nawiązywaniu kontaktów przez przedstawicieli firm z inwestorami z danego sektora oraz stworzenie miejsca, gdzie każdy może spotkać swoich potencjalnych klientów/ kooperantów i partnerów biznesowych.

Tegoroczne spotkanie będzie miało charakter międzynarodowy i wezmą w nim udział przedstawiciele wybranych regionów partnerskich Województwa Lubuskiego, m.in. Kraju Związkowego Brandenburgia (Niemcy) oraz Kraju Libereckiego (Czechy).

Tegoroczna giełda realizowana będzie w ramach poniższych części:

1. Strefa B2B (spotkania przedsiębiorców) – w ramach strefy B2B zaplanowaliśmy przestrzeń dla rozmów kooperacyjnych dla przedstawicieli biznesu, jak również ekspertów z różnych dziedzin, m.in. porady prawne, księgowe, społeczne. Będzie to doskonała okazja do nawiązania dopasowanych kontaktów biznesowych oraz skorzystania z porad specjalistów.

https://forms.gle/gjyLJ67CkirwYRy16

2. Miasteczko wystawiennicze MŚP – strefa wystawiennicza uwzględniająca stoiska informacyjno-promocyjne przedsiębiorstw biorących udział w wydarzeniu oraz instytucji okołobiznesowych. Będzie to przestrzeń do prezentacji swojej firmy oraz do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

https://forms.gle/am5yMqpQb6mpRp7N8

 

REJESTRACJA NA Strefę motywacji i Panele dyskusyjne już wkrótce!

 

3. Strefa motywacji – część szkoleniowo-warsztatowa – w tej strefie będą Państwo mogli wziąć udział w spotkaniach warsztatowych w formie power speech, które będą prowadzone przez mentorów biznesowych/ specjalistów w tematyce Regionalnych Inteligentnych Specjalizacji. Spotkania będą prowadzone równocześnie w dwóch salach w trzech blokach tematycznych: Zdrowie i jakość życia, Zielona gospodarka i Innowacyjny Przemysł. Niebawem przedstawimy nazwiska sześciu występujących mentorów, ale już teraz zdradzimy, że będą to jedni z najpopularniejszych mówców w swoich dziedzinach.

4. Panele dyskusyjne – debata obejmująca najistotniejsze zagadnienia związane z rozwojem ekonomicznym i społecznym, w tym m.in. siłą polskich innowacji, synergią nauki z biznesem, funkcjonowaniem samorządu terytorialnego, budowaniem konkurencyjnej gospodarki w nowych realiach, wsparciem nowoczesnej gospodarki funduszami unijnymi czy zielonymi technologiami. Podczas dyskusji podjęte zostaną tematy związane z Regionalnymi Inteligentnych Specjalizacji. W rozmowach wezmą udział motywatorzy i prelegenci ze Strefy motywacji oraz zaproszeni goście.

Skip to content